o nas

 

Nazywam się Wojciech Czajka i pracownię dekoracji balonowych w małym mieście Rybnik wymyśliłem w 2012 roku. Pewnego sierpniowego poranka zakomunikowałem mojej ówczesnej dziewczynie , że otwieram pierwszy w Rybniku sklep imprezowy prowadzony przez prawdziwego klauna .

Był to rok 2012 , w którym to trwała nagonka na sklepy z dopalaczami i zdarzyło się nam nawet zaliczyć policyjne odwiedziny w tym zakresie. Ale dopalały nas dekoracje i balony z helem

W 2018 roku , nasza pracownia od przynajmniej 3 lat skoncentrowana jest na dekoracjach balonowych i specjalizacji w latających balonikach.

U nas zakupisz i od ręki napełnisz helem ponad 200 wzorów balonów w tym największą liczbę kolorów , wielkich balonowych cyfr – co stało się naszym powodem do dumy .

Jako pierwsi w promieniu 40 km mamy wszystkie aktualnie dostępne na polskim rynku kolory balonowych cyfr, które napełniamy helem dodając naszym klientom obciążnik gratis.

Nie jesteśmy w pełnym słowa znaczeniu sklepem – ale klienci po latach nauczyli się już ,że jak u dentysty i fryzjera – trzeba się umówić telefonicznie. A obsługujemy klientów w najdzikszych porach. 2 dni w tygodniu standardowo są otwarte dla wszystkich – wtedy to napełniamy również balony klientów jako jedyni w mieście

Nasze referencje to oceny na naszym profilu facebookowym z którego jesteśmy szczególnie dumni .

Dlaczego piszę jesteśmy ? Bo obecnie w prowadzeniu pracowni dekoracji aktywnie pomaga mi moja przyjaciółka i jej mama.

Dzięki temu , że do wszystkiego podchodzimy z pasją – nasze dekoracje są podziwiane a klienci przekazują sobie w poczcie pantoflowej nasz numer telefonu .

Dla Klientów stale się rozwijamy dlatego jako jedyni w okolicy nie doliczamy opłaty dodatkowej za żel uszczelniający a nasze starannie uszczelnione balony potrafią latać nawet kilkanaście dni.

Serdecznie zapraszam do współpracy

Wojciech Czajka

właściciel