ile czasu lata balon z helem?

To pytanie dręczy pokolenia od prawieków . Ile czasu lata balon z helem ? Postaramy się tutaj przybliżyć co nieco .

Balon z helem , zacznijmy od gumowego. A gumowy balon wygląda tak  jak na zdjęciu obok. Unosi się ( ewentualnie lata) przez 5-8 h od napełnienia . To latanie można przedłużyć. U nas masz to w standardzie bo na nasze balony dajemy gwarancję latania 24 h. Przedłużamy przy pomocy żelu uszczelniającego. Tylko u nas za tą usługę nie dopłacasz – masz ją w standardzie a mimo to mamy balony w najniższych cenach w powiecie rybnickim.

Długość latania (unoszenia się) balona zależy też od jakości gumy z jakiej został wykonany. W naszej pracowni dekoracji nie kupisz pospolitych tanich , chińskich balonów takich ze sklepów po 4 złote bo my nie inwestujemy w coś co Ci zepsuje humor. Nasze balony napełnione helem i żelem uszczelniającym latają od 24h do kilkunastu dni .

Wszystko zależy od tego jak balona przechowujesz.

Co mu szkodzi ?

Szkodzi mu latanie i ocieranie się o sufity, ściany,meble etc.  i temperatura . Generalnie optymalna temperatura na balony w lecie to 20-24 stopnie . Oczywiście w wyższych też latają , ale zdecydowanie krócej i może tu nie pomóc nawet żel uszczelniający.

Gorzej w ciepłe dni latają również balony perłowe ( popularnie metalizowane) , dlatego nasza pracownia w lecie raczej unika sprzedawania takich balonów klientom .

BALON FOLIOWY np. cyfra … ile czasu wytrzyma ?

Pytanie za 100 pkt. Może nie wytrzymać chwili , ale może też latać i 2-3 miesiące. Nasza pracownia napełnia i sprzedaje wysokiej jakości balony włoskiego producenta. Mamy je na stanie stale w 14 kolorach do wyboru ( chodzi o cyfry). Są one 100 cm wysokości bo tylko taka wielkość gwarantuje odpowiednią ilość helu zdolną do utrzymania balona w powietrzu przez wiele tygodni .

Czy mamy mniejsze balony ???

Tak mamy również w znikomych ilościach balony foliowe cyfry o wielkości 80 cm które latają dużo gorzej i zwykle wytrzymują od 24- 48 h raczej nie więcej.

Czy balon można spuścić ? Ew rozpompować ?

Nasze balony tak , jeśli nie jest przetarty a chcesz go sobie zachować , po zakupie spytaj naszego pracownika jak spuścić ( rozpompować) taki balon np. wielką cyfrę.

Za towar sprzedawany w naszej pracowni jesteśmy tak pewni , że zdarzają się klienci z balonami cyferkami , które „przejechały” po 2-3 imprezy. Ale pamiętaj , z każdym ponownym napełnieniem skraca się czas jego latania ( unoszenia się w powietrzu)

Jako profesjonalna pracownia dekoracji , do wielkich balonów cyfr i liter dodajemy obciążniki gratis !

Co z tym sercem ????

Balony serce , gumowe z racji kształtu wytrzymują 7-8 h . Dlatego sugerujemy je zamawiać z dowozem w dniu imprezy . Np. na wesele .

Jeśli wyczerpaliśmy Twoje pytania o długość latania – zapraszamy do naszej pracowni dekoracji w centrum Rybnika

Godziny otwarcia znajdziesz tutaj na naszej stronie lub na naszym FB  www.facebook.com/balonyzhelemrybnik